RACEDOG CUP 2021

Informācija sacensību dalībniekiem: http://www.racedoglatvia.lv/racedog-cup-2021/informacija-dalibniekiem/

Reģistrācijas laiki TELTS 1:
10:00 - 10:15 - Baikdžorings vīri nordic un open
10:15 - 10:30 - Baikdžorings sievietes nordic un open
10:30 - 10:45 - Skūteri ar vienu suni
10:45 - 11:00 - Skūteri ar diviem suņiem nordic un open
Reģistrācijas laiki TELTS 2:
10:00 - 10:15 - Kanikross sievietes elite
10:15 - 10:30 - Kanikross sievietes veterāni
10:30 - 10:45 - Kanikross vīri elite
10:45 - 10:55 - Pajūgi

Starta saraksts
(Sacensību starta sarakstu nav iespējams mainīt.)


1 Mārtiņš Kristons 1 DR4 Group 01 KSSK 12:00:00
2 Raitis Šmits DR4 Group 01 Baltic Amber Team 12:02:00
3 Nikolajs Kravcovs 1 DR4 Group 01 Dodkepu.lv 12:04:00
4 Sanita Vīksne 1 DR4 Group 01 Sniega suni 12:06:00





12:07:00





12:08:00





12:09:00





12:10:00
5 Igors Martinovs 1 BJM OP Group 02 DogSport Carnikava 12:11:00
6 Uldis Kuklis 1 BJM OP Group 02 ZKK 12:12:00
7 Ingūna Brūvere 1 BJW OP Group 03 DogSport Carnikava 12:13:00
8 Kaspars Krievs 1 BJM NB Group 04 DogSport Carnikava 12:14:00
9 Andrejs Osipovs 1 BJM NB Group 04 KSSK 12:15:00
10 Estere Ozola 1 BJW NB Group 05 Baltic Amber Team 12:16:00
11 Sarmīte Linde 1 SC2 OP Group 06 DogSport Carnikava 12:17:00
12 Gatis Darbinieks 1 SC2 NB Group 07 Sniega suni 12:18:00
13 Raitis Alekss 1 SC2 NB Group 07 Sniega suni 12:19:00
14 Ivars Šabanovs CCM E Group 09 ZKK 12:20:00





12:21:00





12:22:00





12:23:00
15 Aleksis Merga BJM OP Group 02 Born To Fly team / MTB Nīca 12:24:00
16 Heidi Liimatainen BJW OP Group 03 Team We Run 12:25:00
17 Raimonds Kleinbergs BJM OP Group 02 RaceDog Latvia 12:26:00
18 Elīna Klindžāne BJW OP Group 03 DogSport Carnikava 12:27:00
19 Ginta Elizabeth Kleinberga BJW OP Group 03 RaceDog Latvia 12:28:00
20 Kristaps Liepiņš BJM OP Group 02 N 12:29:00
21 Fricis Zaržeckis BJM OP Group 02 DogSport Carnikava 12:30:00
22 Ansis Čuba BJM OP Group 02 N 12:31:00
23 Madara Kaidaka BJW OP Group 03 N 12:32:00





12:33:00
24 Egons Ansbergs BJM NB Group 04 KSSK 12:34:00
25 Regīna Kārkliņa BJW NB Group 05 DogSport Carnikava 12:35:00
26 Evija Ziediņa BJW NB Group 05 KSSK 12:36:00
27 Kristīne Petrovska Lazdiņa BJW NB Group 05 RaceDog Latvia 12:37:00
28 Jūlija Osipova BJW NB Group 05 KSSK 12:38:00





12:39:00





12:40:00





12:41:00
29 Artūrs Jakobsons SC1 Group 08 DogSport Carnikava 12:42:00
30 Alens Zvilna SC1 Group 08 DogSport Carnikava 12:43:00
31 Tarja Tihula SC1 Group 08 Team We Run 12:44:00
32 Dita Ozola SC1 Group 08 Baltic Amber Team 12:45:00
33 Evelīna Krūze SC1 Group 08 DogSport Carnikava 12:46:00





12:47:00





12:48:00
34 Jānis Millers SC2 OP Group 06 DogSport Carnikava 12:49:00
35 Artūrs Beļikovs SC2 OP Group 06 Dodkepu.lv 12:50:00
36 Miķelis Vīksne SC2 NB Group 07 Sniega suni 12:51:00
37 Reinis Matīss Sniedzītis SC2 NB Group 07 Sniega suni 12:52:00





12:53:00
38 Mārtiņš Kristons 2 BJM NB Group 04 KSSK 12:54:00
39 Ingūna Brūvere 2 BJW OP Group 03 DogSport Carnikava 12:55:00
40 Sanita Vīksne 2 SC2 NB Group 07 Sniega suni 12:56:00
41 Kaspars Krievs 2 SC2 NB Group 07 DogSport Carnikava 12:57:00
42 Andrejs Osipovs 2 SC2 OP Group 06 KSSK 12:58:00
43 Estere Ozola 2 SC2 OP Group 06 Baltic Amber Team 12:59:00
44 Sarmīte Linde 2 SC1 Group 08 DogSport Carnikava 13:00:00





13:01:00





13:02:00
45 Dagnis Boltrikovs CCM E Group 09 Dodkepu.lv 13:03:00
46 Sergejs Pranckuns CCM E Group 09 Dodkepu.lv 13:04:00
47 Uldis Kuklis 2 CCM E Group 09 ZKK 13:05:00
48 Edgars Bukšs CCM E Group 09 N 13:06:00
49 Igors Martinovs 2 CCM E Group 09 DogSport Carnikava 13:07:00
50 Oskars Onckulis CCM E Group 09 SUBARU AD REM Auto 13:08:00
51 Kristaps Ozoliņš CCM E Group 09 N 13:09:00
52 Guntis Stankevičs CCM E Group 09 JKK "Lūšu ķepas" 13:10:00
53 Vairis Krauklis CCM E Group 09 Dodkepu.lv 13:11:00
54 Edgars Kļaviņš CCM E Group 09 Sniega suni 13:12:00
55 Renārs Smelters CCM E Group 09 Dodkepu.lv 13:13:00
56 Gatis Darbinieks 2 CCM E Group 09 Sniega suni 13:14:00
57 Mārtiņš Slēziņš CCM E Group 09 Karro team 13:15:00
58 Raitis Alekss 2 CCM E Group 09 Sniega suni 13:16:00
59 Alise Putraima CCW E Group 10 Dodkepu.lv 13:17:00
60 Evija Černiševa CCW E Group 10 ZKK 13:18:00
61 Līva Balode CCW E Group 10 RaceDog Latvia 13:19:00
62 Madara Frēliha CCW E Group 10 Dodkepu.lv 13:20:00
63 Kristīne Sniedze CCW E Group 10 Dodkepu.lv 13:21:00
64 Liene Eglīte CCW E Group 10 N 13:22:00
65 Anete Viziņa CCW E Group 10 RaceDog Latvia 13:23:00
66 Kitija Eglīte CCW E Group 10 Barfuss 13:24:00
67 Amanda Lapsa CCW E Group 10 JKK "Lūšu ķepas" 13:25:00
68 Karina Zamberga CCW E Group 10 N 13:26:00
69 Asnate Vanaga CCW E Group 10 Dorča 13:27:00
70 Annija Degtereva CCW E Group 10 JKK "Lūšu ķepas" 13:28:00
71 Gunda Šabanova CCW E Group 10 ZKK 13:29:00
72 Kristīne Pipcāne CCW E Group 10 N 13:30:00
73 Kristīne Jaudzema CCW E Group 11 N 13:31:00
74 Svetlana Andreicēna CCW V Group 11 Dodkepu.lv 13:32:00
75 Iveta Lange CCW V Group 11 Karro team 13:33:00
76 Kristīne Geidāne CCW V Group 11 N 13:34:00
77 Baiba Mežgaile CCW V Group 11 Dodkepu.lv 13:35:00
78 Aija Lokenbaha CCW V Group 11 N 13:36:00
79 Olga Medzjuta CCW V Group 11 JKK "Lūšu ķepas" 13:37:00
80 Inese Vectirāne CCW V Group 11 Karro 13:38:00
81 Nataļja Trestjana CCW V Group 11 Dodkepu.lv 13:39:00
82 Sandra Rasnača CCW V Group 11 Karro 13:40:00
83 Liena Kalniņa CCW V Group 11 Dodkepu.lv 13:41:00
84 Žanna Jegorova CCW V Group 11 Sniega suni 13:42:00
85 Aija Liepa CCW V Group 11 Dodkepu.lv 13:43:00
86 Aija Rūse CCW V Group 11 N 13:44:00






87 Ilze Kravcova DR4 Group 01 Dodkepu.lv 13:49:00
88 Kristaps Imaks BJM NB Group 04 Sniega suni 14:05:00

 .