Dalībnieku saraksts tiek atjaunots 1x nedēļā.
Pēdējais atjauninājums 18.05.2021. plkst. 23:55

DR4:

  1. Raitis Šmits - veterāni - Baltic Amber Team - reģistrācija pabeigta
  2. Ilze Kravcova - elite - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  3. Nikolajs Kravcovs - elite - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  4. Sanite Vīksne 1 - NB - veterānes - Sniega suņi - ar spec. starta laiku -  reģistrācija pabeigta
  5. Mārtiņš Kristons 1 - NB - elite - KSSK - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta

BJM OPEN:

  1. Raimonds Kleinbergs - veterāni - RaceDog Latvia - reģistrācija pabeigta
  2. Ansis Čuba - elite - nav komandas - reģistrācija pabeigta
  3. Aleksis Merga - elite - Born To Fly team / MTB Nīca  - reģistrācija pabeigta
  4. Kristaps Liepiņš - elite - nav komandas -  reģistrācija pabeigta
  5. Igors Martinovs 1 - elite - DogSport Carnikava - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  6. Fricis Zaržeckis - elite - DogSport Carnikava - reģistrācija pabeigta
  7. Uldis Kuklis 1 - elite - ZKK - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta


BJM NB:

  1. Andrejs Osipovs 1 - NB - veterāns - KSSK - bez spec. starta laika -  reģistrācija pabeigta
  2. Egons Ansbergs - NB - elite - KSSK - reģistrācija pabeigta
  3. Kristaps Imaks - NB - veterāns - Sniega suņi - reģistrācija pabeigta
  4. Mārtiņš Kristons 2 - NB - elite - KSSK - bez spec. starta laika -  reģistrācija pabeigta
  5. Kaspars Krievs 1 - NB - elite - DogSport Carnikava - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
BJW OPEN:
  1. Ginta Elizabeth Kleinberga - elite - RaceDog Latvia -  reģistrācija pabeigta
  2. Madara Kaidaka - elite - bez komandas - reģistrācija pabeigta
  3. Elīna Klindžāne - elite - DogSport Carnikava - reģistrācija pabeigta
  4. Ingūna Brūvere 1 - veterānes - DogSport Carnikava - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  5. Ingūna Brūvere 2 - veterānes - DogSport Carnikava - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  6. Heidi Liimatainen - elite - Team We Run - registration done

BJW NORDIC:

  1. Kristīne Petrovska-Lazdiņa - NB - veterānes -  RaceDog Latvia - reģistrācija pabeigta
  2. Regīna Kārkliņa - NB - elite -  DogSport Carnikava - reģistrācija pabeigta
  3. Estere Ozola 1 - NB - elite -  Baltic Amber Team -  ar spec. starta laiku - reģistrācija pabeigta
  4. Evija Ziediņa - NB - elite -  KSSK - reģistrācija pabeigta
  5. Jūlija Osipova - NB - elite -  KSSK - reģistrācija pabeigta

SC2 OP:

  1. Artūrs Beļikovs - juniors - DodKepu.lv -  reģistrācija pabeigta
  2. Sarmīte Linde 1 - veterānes - DogSport Carnikava - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  3. Estere Ozola 2 - elite - Baltic Amber Team - ar spec. starta laiku - reģistrācija pabeigta
  4. Andrejs Osipovs 2 - NB - veterāns - KSSK - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  5. Jānis Millers - elite - DogSport Carnikava - reģistrācija pabeigta
  6. Kaspars Krievs 2 - NB - elite - DogSport Carnikava -  bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta


SC2 NB:

  1. Sanita Vīksne 2 - NB - veterānes - Sniega suņi -  ar spec. starta laiku - reģistrācija pabeigta
  2. Miķelis Vīksne - NB - veterāns - Sniega suņi - reģistrācija pabeigta
  3. Gatis Darbinieks 1 - NB - elite - Sniega suņi - ar spec. starta laiku - reģistrācija pabeigta
  4. Reinis Matīss Sniedzītis - NB - elite - Sniega suņi - reģistrācija pabeigta
  5. Raitis Alekss 1 - NB - elite - Sniega suņi - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta

SC1:
  1. Artūrs Jakobsons - elite - DogSport Carnikava - reģistrācija pabeigta
  2. Dita Ozola - veterānes - Baltic Amber Team - reģistrācija pabeigta
  3. Alens Zvilna - elite - DogSport Carnikava - reģistrācija pabeigta
  4. Evelīna Krūze - elite - DogSport Carnikava - reģistrācija pabeigta
  5. Sarmīte Linde 2 - veterānes - DogSport Carnikava - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  6. Tarja Tihula - veterānes - Team We Run - registration done

CCW:

  1. Kristīne Sniedze - elite - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  2. Asnate Vanaga - elite - Dorča - reģistrācija pabeigta
  3. Liene Eglīte - elite - nav komandas - reģistrācija pabeigta
  4. Madara Frēliha - elite - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  5. Gunda Šabanova 1 - elite - ZKK - reģistrācija pabeigta
  6. Anete Viziņa - juniore - RaceDog Latvia - reģistrācija pabeigta
  7. Amanda Lapsa - juniore - JKK "Lūšu ķepas" - reģistrācija pabeigta
  8. Annija Degtereva - elite - JKK "Lūšu ķepas" - reģistrācija pabeigta
  9. Karina Zamberga - elite - nav komandas - reģistrācija pabeigta
  10. Evija Černiševa - elite - ZKK - reģistrācija pabeigta
  11. Kitija Eglīte - elite - Barfus - reģistrācija pabeigta
  12. Līva Balode - elite - RaceDog Latvia - reģistrācija pabeigta
  13. Alise Putraima - elite -Dodkepu.lv - reģistrācija pabeigta
  14. Kristīne Pipcāne - elite - nav komandas - gaida apmaksu

CCW V:
  1. Svetlana Andreicēna - veterānes -  DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  2. Kristīne Geidāne - veterānes - bez komandas - reģistrācija pabeigta
  3. Liena Kalniņa - veterānes - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  4. Aija Liepa - veterānes - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  5. Baiba Mežgaile - veterānes - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  6. Nataļja Trestjana - veterānes - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  7. Aija Lokenbaha - veterānes - bez komandas - reģistrācija pabeigta
  8. Olga Medzjuta - veterānes - JKK "Lūšu ķepas" - reģistrācija pabeigta
  9. Inese Vectirāne - veterānes - Karro - reģistrācija pabeigta
  10. Sandra Rasnača - veterānes - Karro - reģistrācija pabeigta
  11. Žanna Jegorova - veterānes - Sniega suņi - reģistrācija pabeigta
  12. Iveta Lange - veterānes - Karro team - reģistrācija pabeigta
  13. Aija Rūse - veterānes - bez komandas - reģistrācija pabeigta

CCM:

  1. Oskars Onckulis - elite - SUBARU AD REM Auto - reģistrācija pabeigta
  2. Dagnis Boltrikovs - elite - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  3. Guntis Stankevičs - elite - JKK "Lūšu ķepas" - reģistrācija pabeigta
  4. Renārs Smelters - juniors - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  5. Kristaps Ozoliņš - elite - bez komandas - reģistrācija pabeigta
  6. Edgars Bukšs - elite - bez komandas - reģistrācija pabeigta
  7. Uldis Kuklis 2 - elite - ZKK - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  8. Edgars Kļaviņš - elite - Sniega suņi - reģistrācija pabeigta
  9. Ivars Šabanovs 2 - elite - ZKK - reģistrācija pabeigta
  10. Igors Martinovs 2 - elite - DogSport Carnikava - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  11. Gatis Darbinieks 2 - elite - Sniega suņi - ar spec. starta laiku - reģistrācija pabeigta
  12. Raitis Alekss 2 - NB - elite - Sniega suņi - bez spec. starta laika - reģistrācija pabeigta
  13. Sergejs Pranckuns - veterāni - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  14. Vairis Krauklis - veterāni - DodKepu.lv - reģistrācija pabeigta
  15. Mārtiņš Slēziņš - veterāni - Karro team - reģistrācija pabeigta

 .